17 May, 2016

Workshop for librarians

Ділилися досвідом і поглиблювали співпрацю.
Директор ДОУНБ Надія Тітова та керівник центру «Вікно в Америку» Світлана Усенко брали участь у семінарі «Американські центри в Україні: зміцнюємо мережу», що відбувся у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва.
Захід організований Посольством США в Україні за підтримки управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації та громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини».

В семінарі взяли участь директори обласних бібліотек України та координатори центрів «Вікно в Америку», начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, директор ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, заслужений працівник культури України Наталія Морозова, аташе з питань бібліотек Посольства США в Україні Валорі Лі, координатор американських центрів Посольства США в Україні Валентина Пашкова, менеджер асоціації «Інформатіо Консорціум» Вікторія Чьочь.
«Суть наших зустрічей – поділитися досвідом та поглибити співпрацю» – зазначила Валорі Лі.
Координатор американських центрів Посольства США в Україні Валентина Пашкова зупинилася на питаннях академічної доброчесності в освіті та суспільстві загалом, як одного з актуальних питань запланованої серії семінарських занять, а також ролі бібліотек і центрів «Вікно в Америку» в проведенні кампанії проти плагіату. «Ми інколи забуваємо, що списування та плагіат – це також напрямки корупції» – сказала вона.
Наталія Морозова подякувала інститутам громадянського суспільства за тривалу та сумлінну співпрацю з мережею бібліотек області.
Координатори центрів розробляли проекти для ознайомлення громади з проблемою «академічної доброчесності», які потім будуть реалізовувати в своїх бібліотеках.No comments:

Post a Comment